UAB „Klaipėdos statyba“

Bendrovė yra atestuota atlikti statybos darbus įprastuose ir ypatinguose statiniuose. Darbai atliekami Klaipėdoje ir visame Vakarų regione. Taip pat vykdoma pastatų rekonstrukcija, pastatų renovacija, vidaus apdaila ir įrengimas.

Komercinė ūkinė veikla

Statybos projektų įgyvendinimui „Klaipėdos statyba“ apsirūpinusi šiuolaikine statybine technika, mechanizmais, įranga, transportu. Didelis dėmesys įmonėje skiriamas naujų technologijų ir medžiagų įsisavinimui. Statyboms naudojamos kokybiškos medžiagos, kurias mums tiekia patikimi partneriai kaip UAB „Perdanga“, UAB „Lemora“, UAB „Simpras“ ir kt. Bendrovę vienija darniai dirbantys, ilgametę patirtį turintys specialistai, todėl darbai atliekami laiku ir be priekaištų.

Verslo raida ir įmonės duomenys

UAB „Klaipėdos Statyba“ buvo įkurta 1992 m. gegužės mėn. 4 d. privatizavus valstybinę 2-ąją statybos įmonę. Dirbame jau 25-erius metus, nes mumis tiki ir vertina. Mūsų vertybės: Sąžiningumas, Profesionalumas, Atsakingumas. Pagrindinė įmonės veiklos sritis – statyba. Įmonės buveinė – Stadiono g. 16, Klaipėda, įmonės kodas – 140497696, PVM mokėtojo kodas – LT404976917, tel. fak. +370 46 412171.